AK Parti İstanbul İl Kongre Tarihi Belli Oldu…

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz ilçe kongresinde yaptığı açıklamada İstanbul il kongresinin...(?)
Bu haber 717 kere okunmuş.15 Nisan 2018, Pazar - 23:28

AK Parti kongre süreçlerinin sonuna yaklaştı. 81 ilde kongre süreçlerini tamamlayan parti en sona İstanbul kongrelerini bırakmıştı.
İstanbul ilçe kongrelerinin hemen hemen bitmesine az kaldı. 39 ilçenin kongrelerinin ardından en son il kongresini, ardından da büyük genel kongresini yaparak 2019 seçimleri öncesi hazırlıklarını tamamlamış olacak. Büyük genel kongre öncesi İstanbul il kongresinin ne zaman yapılacağı merak ediliyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz ilçe kongresinde yaptığı açıklamada İstanbul il kongresinin 6 Mayıs 2018 tarihinde yapılacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ben sizi yaratan Rabbimden dolayı seviyorum çünkü hepsini benim Rabbim yarattı. Onun için de biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep beraber kardeş olacağız, birlikte Türkiye olacağız. O zaman bizi kimse bölemez. Ne terör örgütleri bölebilir, ne şunlar, ne bunlar. İşte Fırat Kalkanı'nda bölebildiler mi? Afrin'de bölebildiler mi? Bak ne oldu şimdi. Afrin'de bugün itibarıyla 4 bin 187 teröristi etkisiz hale getirdik. Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te, Bestler Dereler'de nereye kaçarlarsa kaçarlarsa ne dedim? 'İnlerine gireceğiz.' dedim. FETÖ'nün de inlerine girdik mi? Dünyanın değişik yerlerine kaçtılar. 80 taneyi dışarıdan topladık getirdik. Feto seni de getireceğiz, seni de getireceğiz. Er veya geç getireceğiz. Corç seni bir yere kadar saklar. Bir yerden sonra 'Bıktım senden.' der o da seni bırakır. Ondan sonra geleceksin. Çünkü sen bu ümmeti parçaladın, bu milleti parçaladın. Bu milleti parçalayana, bu kadar şehitlerimizin kanını biz yerde bırakmayacağız, hesabını soracağız." 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki