AK Parti Tuzla Öğretmenleri Öğretmenleriyle Buluşturdu

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde “Öğretmenler Öğretmenleriyle Buluşuyor” adlı program düzenledi.
Bu haber 624 kere okunmuş.26 Kasım 2018, Pazartesi - 15:49

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi tarafından Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programda Tuzla’da görev yapan Öğretmenleri Öğretmenleriyle buluştular. Programa AK Parti İstanbul İl Sorumlusu Gülten Durdu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Kurum Müdürleri, Okul Müdürleri ve Öğretmenler katıldılar.
“Öğretmenler Öğretmenleriyle Buluşuyor” programında bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “ Hepinizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Ülkemizin keskin bir virajdan geçtiği bu günlerde siz değerli öğretmenlerimize çok önemli görevler düşüyor. Eğitim ailede başladığı gibi, sizlerin desteğiyle bu ülkenin genç nesillerinin yetiştirilmesi gerekiyor. Bu kutsal görevde yer alan öğretmenlerimizin bir gün değil 365 günde hatırlanmasını, her günde baş tacı edilmesini ve her gün kutlanmasını isterim. Dolayısıyla hepinizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programda bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ 2 gün önce Gönül Ellerimiz tarafından düzenlenen Emekli Öğretmenlerimizi bir araya getirdik. İnşallah Emekli Öğretmenlerimizle buluşmalarımızı geleneksel hale getireceğiz. Sizin sayenizde geleceğimiz daha iyi şekillenecektir. İlkokul yıllarımızda itibaren bizleri yetiştiren siz değerli öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.
AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde “Öğretmenler Öğretmenleriyle Buluşuyor” adlı programda Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve İl Sorumlusu Gülten Durdu, öğretmenler ile birlikte  kendilerini eğiten öğretmenlerine çeşitli hediyeler vererek teşekkür ettiler.


YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki