AK Parti Tuzla Seçim Startı Verdi…

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı haftalık olağan toplantısını ilçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın katılımıyla ilçe başkanlığı binasında tam kadro gerçekleştirdi.
Bu haber 895 kere okunmuş.09 Mayıs 2018, Çarşamba - 05:11

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı haftalık olağan toplantısını ilçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın katılımıyla ilçe başkanlığı binasında tam kadro gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Suat Durak ve Başkan Yazıcı, Sosyal Medya Hesaplarından ‘Allah’a çok şükür bu önemli seçiminde startını hep birlikte verdik” ifadelerini kullandı.
Hafta Sonu Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı manifestosuyla çalışmalarını hızlandıran AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, “Cumhur İttifakı” adıyla başlayan seçim çalışmalarını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın da katıldığı toplantıyla startını verdi.

AK Parti Tuzla SKM Başkanı Osman Aydın, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı’nın da katıldığı toplantıda 45 günlük süreçte yapılacak çalışmalar ele alındı. Bir çok konunun ele alındığı toplantı yaklaşık 3 saat sürerken, “24 Haziran seçimlerinde Tuzla’da rekor oy oranı yüzde 61 olarak hedeflendi.”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki