Avukat Uğur Küçükoba CHP Tuzla İlçe Başkan Adaylığını açıkladı…

CHP Tuzla eski ilçe sekreteri Avukat Uğur Küçükoba, bugün öğle saatlerinde düzenlediği toplantı ile CHP Tuzla İlçe Başkan adaylığını açıkladı.
Bu haber 2115 kere okunmuş.26 Kasım 2017, Pazar - 21:44

CHP Tuzla eski ilçe sekreteri Avukat Uğur Küçükoba, bugün Tuzla Adli 2 Restoran’da düzenlediği geniş katılımlı toplantı ile CHP Tuzla İlçe Başkan adaylığını açıkladı. Katılımın yoğun olduğu toplantıda birer konuşma yapan Küçükoba, yaptığı açıklamalarda şunlara değindi:

Küçükoba “Yönetim kurul arkadaşlarımızla birlikte görev dağılımı yapıp, örgütümüzle kucaklaşıp fikir alışverişinde bulunarak projelerimizi hayata geçirip toplantılarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Merkezden mahallelere doğru değil, mahallelerde örgütlenerek yapılacak toplantılarla halk günleri oluşturarak örgütlenmemiz mahallelerden merkeze olacak. Orhanlı, Aydınlı, Şifa ve Mimar Sinan mahallelerimizde İrtibat bürolarımızı açarak bölge bölge ayırıp sorun ve sıkıntıları dinleyip merkezde toplayıp takiplerini yapacağız. Gençlerimiz partimizin ve ülkemizin geleceğidir. Her türlü destek verip aktif siyasette görev almaları öncelğimiz olacak. İlçemizin aracını yenileyeceğiz. Kadın ve Gençlik Kollarına hizmet verecek bir alt yapı oluşturup çalışmalarımızı hızlandıracağız. Mahalle delegelerimiz sadece kongre dönemi değil, tüm etkinliklerimizde aktif olarak rol almasını sağlayıp, yönetim kurul toplantılarımızda katılımcı olarak görev alabilecekler. İlçemizde yeni bir tarih yazarken, Atatürk İlke ve İnkılapları önceliğimiz olacak. Atatürkçülük ruhu ve çalışma azmimizle kendimizi Halkımızın sevgi ve teveccühlerine emanet ederek Cumhuriyet Halk Partisini Tuzla, İstanbul ve ülkemizde iktidar olması için var gücümüzle çalışacağız. Hedefimiz 2019 seçimleridir” dedi.
Yalçın Yıldırım / Haber Merkezi / www.tuzlaistanbul.com/ 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki