Bingöl Adaklı Derneği Cevdet Yılmaz’ı Kahvaltıda Ağırladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Tuzla Bingöl Adaklı İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi ve üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Bu haber 1190 kere okunmuş.17 Ekim 2017, Salı - 22:57

Tuzla Bingöl Adaklı İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Şahin Gölge’nin yoğun gayretleri sonucu, dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda hemşerileriyle bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğu gözlemlendi.

Tuzla Aydınlı Mahallesinde bulunan Tuzla Bingöl Adaklı İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği merkezindeki kahvaltıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bölge Milletvekilleri Enver Fehmioğlu, Yusuf Coşkun ve Eşref Taş, Bingöl Merkez Valisi Musa Işın, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Eğin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Eğin, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetimi, Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak, Tuzla Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir, çok sayıda Bingöllü siyasetçi ve işadamı katıldı.
Tuzla Bingöl Adaklı İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kahvaltısında açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Şahin Gölge, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Şahin Gölge, “Derneğimiz 2013 yılında kurulan bir dernektir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz etkinlikler faaliyetler ve yardımlarla kurumlaşmış bir dernek olduk. Gerek Bingöl’de gerek İstanbul’un bir çok ilçesinde her zaman hemşerilerimle iç içe olmuş birinin bir sıkıntısı olduğunda koşmuş elimizden geldiğince gerekeni de yapmaya çalıştık. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetler siz Kıymetli Bakanımız, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı beyefendi başta olmak üzere kıymetli hemşerilerimin takdirleridir. Bir iki sözde memleketim için söylemek gerekirse; Adaklı İlçesine hizmet gitmiyor ve ilçe bağlantı yollarının hala yapılamadığının altını çizmek isterim. Bunları şikayet olarak almayın köylülerimin talepleri olarak kabul edin. Sizleri misafir etmekten onur duyduk şeref verdiniz” dedi.

İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen “ Bingöl Tanıtım Günleri” organizasyon için İstanbul da bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz kahvaltısı sonrası Tuzla Bingöl Adaklı İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde hemşerilerine seslenerek “ Batıda yaşayan insanlar doğuyu medyadaki algı üzerinden biliyorlar. Bu algı çok çarpık ve yanlış bir algı. Terör olaylarından dolayı bütün bölge için olumsuz bir yargı oluşuyor. İşte bu tanıtım günleri vesilesiyle doğuya yapılacak ziyaretler, ön yargıların kırılmasında ve kardeşliğin pekiştirilmesinde çok büyük önem taşıyor. Siz dernek yöneticilerine çok iş düşüyor. Bu kahvaltıda bizleri buluşturan Şahin Kardeşimi de kutluyorum. Bingöl’ün en değerlisi ne güneşin doğuşu, ne yaylalar, ne termal kaynakları, ne de kayak tesisleridir.  Bingöl’ün en değerli varlığı, Bingöllülerdir, insanımızdır” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki