CHP İstanbu'da Tüm İlçe Kongreleri Aynı Gün!

CHP'nin İstanbul'daki ilçe kongreleri gelen son bilgilere göre aynı gün yapılacak
Bu haber 1137 kere okunmuş.21 Aralık 2017, Perşembe - 00:28

'KONGRELERE DEVAM'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, önce CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile görüştü. Daha sonra bu görüşmeye CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve İl sekreteri Hakkı Sağlam da dahil oldu. Ankara'daki kritik toplantı sonucunda İstanbul'daki kongrelerin kaldığı yerden devam etmesi kararı çıktı.

TUZLA'DA 2 ADAY YARIŞACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Tuzla İlçe Örgütünde iki aday yarışacak. Seçim yarışında Hasan Uzunyayla ve Uğur Küçükoba adaylığını açıklamıştı.

PENDİK'TE 3 ADAY VAR

Cumhuriyet Halk Partisinde İstanbul'un tüm ilçelerinde kongreler 24 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek. Bu bağlamda seçim yarışının olduğu Pendik'te  adaylar son viraja girmek üzere. Bilindiği üzere CHP Pendik'te Bayram Bekar, Rıza Karataş ve Doğan Çakmak adaylıklarını açıklamıştı.

'CHP İÇERİSİNDE KAVGA ARAYANLARIN HEVESİ KURSAKLARINDA KALDI'

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat da yakın çevresine çok demokratik bir ortamda yapılan kongre sürecinin devam kararından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 'CHP İçerisinde kavga arayanların hevesi kursaklarında kaldı. Bunlar bir kavganın değil CHP'de var olan uzlaşı kültürünün daha gelişerek yansımasıdır' dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki