Düzgün Acar “Görevimden istifa ettim”…

CHP Tuzla İlçe Örgütünde, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak partisine hizmet eden Düzgün Acar, görevinden, istifa ettiğini doğruladı.
Bu haber 2725 kere okunmuş.15 Ağustos 2018, Çarşamba - 14:56

CHP Tuzla İlçe Başkanlığından istifa ederek, İstanbul 1. Bölge Milletvekili listesinde milletvekili adayı olan Hasan Uzunyayla’nın tekrar görevine dönmesi, istifaları da arkasından getirdi.

İlçe Başkanı Düzgün Acar olmuştu
CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla’nın İstanbul 1. Bölge milletvekili listesinde yer almasının ardından görevinden istifa etmiş, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Düzgün Acar, ilçe başkanı olarak CHP Genel Merkez tarafından vekâleten atanarak görevini sürdürmüştü.

Düzgün Acar görevinden istifa ettiğini doğruladı…
Uzun yıllardır CHP Tuzla Örgütünde siyasi çalışmalarını sürdüren, son olarak Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe başkanlık seçiminde Hasan Uzunyayla’nın listesinde yer alarak destek isteyen ve seçimin ardından Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak partisine hizmet eden Düzgün Acar, görevinden, istifa ettiğini doğruladı.

Uzunyayla ve ekibi kongrede fark atmıştı ama…
Hasan Uzunyayla ve Oğur Küçükoba’nın yarıştığı kongrede 407 delegeden 395’inin oy kullandığı kongrede, Hasan Uzunyayla delegelerin 227’sinin oyunu alarak CHP Tuzla’nın İlçe Başkanı seçilmiş, diğer aday Oğur Küçükoba ise 166 oy almış 2 oy da geçersiz sayılmıştı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki