Emir Kitap Kırtasiye Dualarla Açıldı...

Okul ve Kırtasiye alışverişinin vazgeçilmez adresi Emir Kitap, Kırtasiye Tuzla çarşı şubesi yoğun bir katılımla açıldı.
Bu haber 2262 kere okunmuş.17 Eylül 2017, Pazar - 13:52

İş Adamı Levent Ayaz’ın ev sahipliğinde Okul ve Kırtasiye alışverişinin vazgeçilmez adresi Emir Kitap, Kırtasiye Tuzla çarşı şubesi Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş’in de katılımıyla dualarla açıldı.

Emir Kitap, Kırtasiyenin açılışına AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, AK Parti Tuzla Grup Başkan Vekili Mehmet Kinsiz, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Faruk Kılıçaslan ve Yönetimi,  Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk Serhan Kural, Turgut Özcan, Tuzla Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, TUZSİAD Başkanı Erkan Yavuz Atagün’ün yanı sıra belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Okul ve kırtasiye alışverişinin vazgeçilmez adresi Emir Kitap & Kırtasiye Cami Mahallesi Alpay Çelen Sokak No:7’de hizmet vermeye başladı.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki