Erzincanlılar Derneği 2 Bin Kişiye Aşure İkram Etti

Tuzla Erzincanlılar Derneği Tuzla Evora Nazmi Durbakayım Camii’nde Cuma Namazı çıkışı vatandaşlara 2 bin adet aşure ikramında bulundu.
Bu haber 886 kere okunmuş.17 Ekim 2017, Salı - 23:00

Tuzla Erzincanlılar Derneği tarafından Nazmi Durbakayım Camii’ndeki aşure ikramını Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kinsiz ve Tuzla Erzincanlılar Dernek Başkanı Sedat Kinsiz ve Yönetimi yaptılar.

Tuzla Erzincanlılar Derneği’nin gerçekleştirdiği Nazmi Durbakayım Camii’ndeki aşure ikramının ardından bir konuşma yapan dernek başkanı Sedat Kinsiz, “ Muharrem ayının faziletinden ve bereketinden faydalanmak için bugün Evora Nazmi Durbakayım Camii’nde Cuma Namazı çıkışında Tuzla Erzincanlılar Derneği olarak 2 bin adet aşure dağıttık. Aşure Muharrem ayına has bir güzelliktir. Bizde bu güzel günde Nazmi Durbakayım Camii’nde namaz çıkışında derneğimiz tarafından yapılan aşureleri halkımıza ikram ettik. Aşure programımızda bizleri yalnız bırakmayan Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanımız Sebahattin Demirci’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Erzincanlılar Derneği aşure programında bir süre vatandaşlara aşureyi kendi elleriyle dağıtan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, daha sonra aşure ikramını dernek yöneticilerine bırakarak, kendilerine ikram edilen aşureleri yediler.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki