Fethullah Gülen Metin Külünk için suikast emri mi verdi?

Gazeteci Ersoy Dede, FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in 29 Ekim tarihli konuşmasında AK Partili isim ve iş insanı Metin Külünk hakkında suikast emri verdiğini açıkladı.
Bu haber 648 kere okunmuş.30 Ekim 2018, Salı - 12:35

Gazeteci Ersoy Dede, FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in 29 Ekim tarihli konuşmasında AK Partili isim ve iş insanı Metin Külünk hakkında suikast emri verdiğini açıkladı. Dede'nin Twitter'daki bu paylaşımına siyasetçi Metin Külünk destek çıktı. Peki Metin Külünk kimdir? Fetullah Gülen Külünk için suikast emri mi verdi?

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in 29 Ekim tarihli konuşmasında yer alan bazı ifadeler dikkat çekti. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde Gülen'in konuşmasında, "Cennet; âdetâ -bir yönüyle- insanın ağırına gidebilecek, üstesinden zor gelebileceği, biraz da cismaniyet ve belki nefsi itibarıyla hor karşılayacağı şeyler ile kuşatılmıştır. Biraz dikenler vardır o yolda. Dolayısıyla da insan bazen balyoz yiyebilir; bazen başından bir külünk yiyebilir; bazen sinesine bir mızrak saplanabilir, Hazreti Hamza’nın sinesine saplandığı gibi… Ama neticede varacağı yer, sevdalı olduğu yer, sevdalıların yeridir" ifadelerini kullandığı belirtildi.

"METİN KÜLÜNK İÇİN SUİKAST EMRİ VERİYOR
"Star yazarı Ersoy Dede de, "FETÖ denilen terörist, Pensilvanya’dan, Metin Külünk için suikast emri veriyor. Kime güveniyor bu alçak?" dedi. 

Etiketler: FETÖ   AK Parti   Metin Külünk   Suikast   Emir  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki