İş adamı Serkan Tay CHP Tuzla Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

“Tuzla hepimizin. Birlikte güçlüyüz. Birlikte başaracağız” diyen Tayser İnşaat Yönetim Kurul Başkanı genç iş adamı Serkan Tay, dün akşam saatlerinde CHP Tuzla İlçe Binasında yapılan toplantı ile CHP Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla’ya teslim etti.
Bu haber 1068 kere okunmuş.20 Ekim 2018, Cumartesi - 13:18

CHP Tuzla İlçe binasında bir açıklama yapan genç iş adamı Serkan Tay “Tuzla Belediyesi’ni kazanmak için tüm gücümle, enerjimle mücadele edeceğim ve bu yönetim kadrosunun bir parçası olarak da bugün Meclis Üyeliği aday adaylığımı açıklıyorum.
Alışılmışın dışında, Sadece Meclis’te bir yer işgal edildiği anlayışına terk edilen Meclis üyeliği görevini layıkıyla yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Başaracağız. Mutlaka başaracağız! Ve Gençlerin sesi kulağı olacağız” dedi.

Sözlerine devam eden Tay “Gençliğin neler istediğini ancak gençler bilir. Bu yüzden Türkiye siyasetinde gençlerinde söz hakkı olması gerekir. Gönül verdiğim Cumhuriyet Halk Partisi buna destek veren bir partidir.  Tuzla’yı iyi bilen sokaklarında büyüyen bilir. Yaşadığımız çevreden başlarsak ve bunu yurt geneline yayarsak genç, dinamik ve sorumluluk taşıyan bir gençlik bilincinin olacağına inandığım için Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldum”…
Konuşmasına devam eden Tay “Bizlerin önce halkımıza sonrada çatısı altında olduğumuz Cumhuriyet Halk Partisine karşı bir sorumluluğumuz var diyoruz. Bu sorumluluk anlayışı ile bugün bu ilçenin sorunlarına mutlaka çözüm olacağız. Bir nefes olacağız. Bu görev ve sorumluluk bilinci ile 29 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisinin Tuzla’da iktidar olması için var gücümle çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tuzla Hepimizin. Birlikte güçlüyüz. Birlikte başaracağız” şeklinde konuştu

Öz Geçmiş
Tayser İnşaat Yönetim Kurul Başkanı olan genç iş adamı Serkan Tay,
1985 Bingöl doğumlu.
2014 yılı CHP Tuzla SKM Belediye Başkan Danışmanlığı görevleri yanı sıra,
2015 yılında CHP Tuzla Gençlik Kolları Başkanlığı,
2016 yılı CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurul Üyeliği,
2017 yılında Ali Evi Platformu Başkanlığı görevinin yanı sıra,
Atatürk Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünde okuyan Serkan Tay,
Evli ve 2 çocuk babası

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki