Kuşadası Belediyesi'nden açıklama...

CHP'li Kuşadası Belediyesi, Ramazan eğlencesinde çekildiği iddia edilen fotoğraf hakkında çıkan haberin ardından açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada "Bu haber tarafımıza yapılan tamamen bir algı operasyonudur" dendi.
Bu haber 3047 kere okunmuş.11 Haziran 2016, Cumartesi - 02:15

Özel Haber
​Yalçın Yıldırım / www.tuzlaistanbul.com


Geçtiğimiz günlerde www.tuzlaistanbul.com adlı haber sitemizde yayımladığımız “Kuşadası Belediyesinde Ramazanda Rezillik” haberimizin ardından fotoğraf, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Belediye Açıklama Yaptı...
Tuzla İstanbul Gazetesi’nin aynı zamanda yayın organı olan, www.tuzlaistanbul.com adlı haber sitemizde yayımlanan ve aynı saatlerde sosyal medyada geniş yer bulan “Kuşadası Belediyesinden Ramazan’da Rezillikİşte CHP'li belediyenin düzenlediği ramazan eğlencesi” haberin ardından Kuşadası Belediyesi’nden bir açıklama yapıldı.

Kuşadası Belediyesi’nden Yapılan O açıklama

"Fotoğrafın Ramazan Eğlencesiyle Bir İlgisi Yok"
Açıklamada, söz konusu fotoğraftaki gösterinin Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada birinci gelen clup dansı öğrencilerinin fotoğrafı olduğu, fotoğrafın gece 22'den sonra düzenlenen ramazan etkinlikleri ile ilgisi bulunmadığı, sadece sahnenin önceden hazırlandığı için böyle bir görüntünün ortaya çıktığı ifade edildi.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

ismail imamoğlu
14 Mayıs 2019, Salı, 09:37
O HALDE NEDEN SİLMİYOR,İSLAMİYETE ZARAR VERİYORSUNUZ? İYİ NİYETLİ DEĞİLSİNİZ..
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki