Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, “Bahar Gezileri” Düzenledi

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, kursiyer anneler ve çocuklar için ‘Bahar Gezileri’ düzenliyor.
Bu haber 573 kere okunmuş.12 Mayıs 2018, Cumartesi - 03:41

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, kursiyer anneler ve çocuklar için ‘Bahar Gezileri’ düzenliyor. İstanbul ve yakın çevresini kapsayan gezilere toplam 1.300 kursiyer gruplar halinde katıldı.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, 7 şubesindeki onlarca kurs ve eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenliyor. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, tüm şubelerdeki 1.300 kursiyerin katılımıyla ‘Bahar Gezileri’ düzenliyor. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, İBB 13. Lale Festivali, Derince Harikalar Sahili, Boğaz Turu, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı, Miniatürk Açık Hava Müzesi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, 1915 Çanakkale Panorama’yı gezdi. Çanakkale Şehitlikleri, 15 Temmuz Şehitler Abidesi, Eyüp Sultan Camisi, Fatih Camii ve Hz. Yuşa Türbesi’ni de ziyaret eden kursiyerler, merak ettikleri yerleri görme ve bilgi sahibi olma fırsatı buldu.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri kursiyerleri, eğitimler ve sosyal faaliyetler için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki