Tuzla’da Oylarımız 'Güzel Adam' Salim Gürsoy’a ...

CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Zamanının çoğunu esnaf gezerek tamamlayan Gürsoy’a her geçen gün ilgi artıyor.
Bu haber 1060 kere okunmuş.07 Şubat 2019, Perşembe - 05:18

Tuzla halkının yakından tanıdığı duruşu ve kimliğiyle Tuzla siyasetine yön verenler arasında olan, CHP Tuzla Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Millet İttifak’ı adayı da olan Siyasetçi İş Adamı Salim Gürsoy’a her geçen gün ilgi ve alaka artıyor.

Haber / Yalçın Yıldırım / www.tuzlaistanbul.com

Vatandaş ile buluştuğu her noktada ve gittiği her ortamda ve toplantıda “Sen güzel adamsın”,Oylarımız Güzel Adam’a” diyerek karşılanması, dikkatleri üzerine toplarken, vatandaştan tam not almaya devam ediyor.
CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Salim Gürsoy, gazetemize yaptığı kısa bir açıklamada “Daha yaşanılır bir Tuzla, neden olmasın? diyerek yola çıktık. Tuzla’nın sıkıntılarını sorunlarını çok iyi biliyoruz ve bu göreve talip olduk. Çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Bu arada da sizin de belirttiğiniz gibi “Sen güzel adamsın, Tuzla’da Oylarımız Güzel Adam’a” diyerek bizleri karşılayan ve gittiğimiz toplantılarda bana böyle bir teveccüh gösteren değerli vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.”
Allah nasip kısmet ederse, Ben inanıyorum ve herkes inansın “Değişime Tuzla’dan başlayacağız inşallah” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki