Tuzlalı İş Adamı İbrahim Deniz SAMKON'a Adaylığını açıkladı...

Tuzlalı İş Adamı İbrahim DenizSamsun Sivil Toplum Örgütleri Konfederasyon BaşkanlığınaAdaylığını açıkladı…
Bu haber 1118 kere okunmuş.20 Ekim 2017, Cuma - 14:12

İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma Mütevelli Heyeti Başkanı, Tuzla Belediye Meclis Üyesi, İş Adamı İbrahim Deniz, Samsun Sivil Toplum Örgütleri Konfederasyon Başkanlığına (SAMKON) adaylığını açıkladı.

Samsun Sivil Toplum Örgütleri Konfederasyon Başkan Adaylığını açıklayan Tuzlalı İş Adamı İbrahim Deniz, yaptığı basın açıklamasında “Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha da fazla ihtiyacımız var.  Kavgaları dargınlıkları küskünlükleri hırslarımızı ve egolarımızı bir daha açmamak üzere toprağa gömelim” dedi.
Samsun’un birlik ve beraberliği adına elimden gelenin en iyisini yapmaya adayım.  Samsun için hep birlikte yeni bembeyaz bir sayfa açalım. Kavgaları, dargınlıkları, küskünlükleri, hırslarımızı ve egolarımızı bir daha açılmamak üzere toprağa gömelim. Birbirimize sıkıca sarılıp Samsun’u olması gereken yere hep birlikte taşıyalım. Bu hepimizin boynunun borcudur. Tüm federasyon başkanlarını, dernek başkanlarını ve delegelerin desteğini bekliyor, herkesi saygı, sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum. bu seçimin, önce Samsun’umuza ülkeme hayırlı ve uğurlu olmasını yüce Allah’tan diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Etiketler: İbrahim Deniz   SAMKON  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki