AKP’li Tuzla Belediye Meclis Üyesi Erkan Hancı, geçtiğimiz aylar içerisinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na yönelik ağır hakaret içeren paylaşımı Tuzla’da gündem olmuş, belediye meclis salonunda tansiyonu yükseltmişti. 

Her defasında yazdığını silmek zorunda kalan AKP'li Erkan Hancı, bir süre sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in fotoğrafını kullandığı “Fetö ile PKK’nın çiftleşmesinden işte bunlar peyda oluyor” diyerek bir yazı paylaşmıştı. 

AKP’li Meclis üyesi Erkan Hancı’nın, “Fetö ile PKK’nın çiftleşmesinden işte bunlar peyda oluyor” diyerek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik ağır hakaret içeren paylaşımı sonrasında, belediye meclis görüşmelerinde İYİ Parti yöneticileri tarafından sert bir şekilde kınanmıştı. 

Tuzla Belediyesinin AKP’li meclis üyesi Erkan Hancı, bu sefer sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak “Kılıçdaroğlu CHP Tertemiz parti’dir dedi. Genel başkanlık koltuğuna porno kasetle geldiğini unuttu sanırım” dediği paylaşımı yine gündemi değiştirecek. 

AKP’li Meclis Üyesi Erkan Hancı’nın, bu paylaşımı sonrasında muhalefet partisi yöneticilerinin mahkemeye vermeye hazırlandığı öğrenildi. 

ÖZEL HABER / Yalçın Yıldırım / www.tuzlaistanbul.com