Tuzla’nın sevilen ve sayılan iş insanlarından AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Bahrem Kuruağaç, 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler için tekrar meclis üyesi aday adaylık başvurusunu kalabalık bir hemşeri topluluğuyla ilçe başkanlığına sundu.

Tuzla Belediye Meclis Üyesi ve A.Adayı Bahrem Kuruağaç,  ilçe binasında düzenlenen aday başvurma törenine,Van Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Vedat Dursun, Öztaş Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Candere ve Yönetimi, Marmara Bitlis Dernek Başkanı Bülent Dağbay, Anadolu Bitlis Dernekler Başkanı Abdullah Babacan, Bitlis Aydınlı Dernek Başkanı Kutbettin Ulubay, Bitlis Eski Dernek Başkanı Alparslan Güneş, Ağrı Dernek Başkanı Mehmet Tuğrul, İstanbul Özel Halk Otobüsü Başkan Vekili Abdurrahman Çobak, ailesi ve sevenleri katıldı.

Aday adaylık başvurusunda kısa bir değerlendirme yapan Kuruağaç, “İki dönemdir biriktirdiğim tecrübelerim, yüreğimde hizmet sevdasıyla siz kanaat önderlerimizin destekleriyle Tuzla’da hemşerilerimizin gönlüne dokunmak için yeni bir yola çıkıyoruz. Hazırız ve kararlıyız. Rabbim, devletimize partimize ve siz değerli dostlarıma bizi mahcup etmesin” ifadeleri kullandı.