ÖZEL HABER/Yalçın Yıldırım/www.tuzlaistanbul.com
AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda Cumhur İttifak’ı adayı da olan Başkan Dr. Şadi Yazıcı, birlikte oluşturmaya çalıştıkları meclis üyelik listelerine ulaşmaya çalıştık. Edindiğimiz kulis bilgilerine göre... İşte iddialarımız!

Başkan Yazıcı’nın listesi alt üst mü?
19 Şubat 2019 tarihi akşamına kadar belediye meclis üyesi listelerini ilçe seçim kurullarına teslim edilmesine az bir süre kala liste sıralamalarında anormal manevralara Tuzla’da şahit oluyoruz.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ile birlikte yıllarca omuz omuza mücadele ettiği Başkan yardımcılığı görevlerinde de uzun süre birlikte çalıştığı Ahmet Çabuk, listelerde yer almayacak.

Başkan Yazıcı, “Kural” ile devam edecek
Başkan Yazıcı, belediye meclis üyelerini belirlerken birçok ismin üzeride çizilmiş mi oldu? Başkan Yazıcı, yoluna Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural ile devam edeceği ve listesinde yer alacağı öğrenildi.
Başkan Yardımcısı Derya Bacacı yok mu?
AK Parti Tuzla İlçe teşkilatında Kadın Kolları başkanlığı yanı son dönemde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, tarafından başkan yardımcılığı görevine atanarak görev yapıyordu. Derya Bacacı’nın da listelerde yer bulamadığı ve olmadığı iddia edildi.

Grup Başkan Vekili Mehmet Kinsiz listede yok mu?
AK Parti Tuzla Teşkilatı olmak üzere son dönemde Tuzla Belediyesi meclis üyeliği görevinin yanı birçok alanda çalışmış ve en son olarak Tuzla Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekilliği yapıyordu. Elektrik mühendisi olan Mehmet Kinsiz’in de listelerde olmadığı gelen bilgiler arasında…

AK Parti Tuzl’da köklü değişime mi gidiyor?
AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Cumhur İttifak Adayı AK Partili Tuzla Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte hazırladıkları listelerde birçok isme rastlayamayacağımız kesin gözüyle bakılırken, yeni bir ekip oluşturulmaya çalışıldığı bilgisine ulaşıldı. Başkan Yazıcı’nın Tuzla Belediyesi meclis üyesi listelerinin nasıl şekilleneceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.


MHP Tuzla haberi geliyor…