Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla Tuzla’nın çeşitli yerlerine asılan kutlama mesajı pankartlarının kesilerek asıldıkları yerlerden indirildiği ve çoğunun da bıçakla kesilerek zarar verildiğini söyleyerek bir basın açıklaması yaptı.

İlçe Başkanı Gökhan Özkan “Şiddetle kınıyoruz”…  

Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan, gazetemize yaptığı özel açıklama sonrası bir basın bildirgesi yayınladı…

Basın bildirisi
Gelecek Partisi Tuzla ilçe Başkanlığını Ramazan Bayramı dolayısıyla Tuzla halkına hitaben Sayın Genel başkanımızın Bayram Tebriğine ilişkin hazırlanmış pankartların bir gün sonra kaldırılmasını Hiçbir şekilde kabul etmeyeceğimiz gibi demokrasiye aykırı bu çirkin davranışı şiddetle kınadığımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

Her ne olursa olsun yapılan bu çirkin davranışlara, uygulanan medya ambargosuna rağmen Halkımız nezdinde hiçbir karşılığının olmadığını, aksine Tuzla halkının partimize duyduğu yoğun ilgi ve alakanın engellenemeyeceğini belirtmek isteriz.

Tuzla ilçe Başkanlığı olarak bu tarz olay ve davranışların Yaşanmamasını temenni ederken Gelecek Partisi olarak bizler samimi ahlaklı demokrat duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.
Bu vesile ile Tuzla ilçe Başkanlığı olarak Tüm Tuzla halkının Mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimizle kutlarız."