31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere az bir süre kalırken, muhtar adayları da büyük bir özveriyle mahallelerinde ki seçim çalışmalarını hızlandırdı.

Tuzla Yayla Mahallesinde doğup büyüyen, gençler arasında sevilen genç iş insanlarından 1985 doğumlu Ali Algan, Yayla Mahallesi Muhtar Adaylığı için azalarıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. 

Gazetemize kısa bir değerlendirme yapan Algan, "Yayla Mahallesi için çıktığım bu yolculukta, birlikte daha güçlü bir topluluk olma misyonumuz var. Topluluk dayanışması, güvenilir bir çevre, eğitim ve kültür, çevre dostu projeler ve herkesin görüşü önemli. Çocuklarımızın güvenli bir çevrede eğitim ve kültürle buluştuğu bir Yayla Mahallesi için adayım. Sürdürülebilir çevre projeleriyle, katılımcı yönetim anlayışıyla birlikte daha yeşil ve huzurlu bir mahalle için buradayım.” 

"Maddi durumu iyi olmayan hanelerimize, engellilere, yaşlı vatandaşlara, ihtiyaç sahibi öğrencilere ve daha pek çok toplum kesimine bundan önce olduğu gibi bundan sonra da el uzatacaklarını ifade eden Yayla Mahallesi’nin Genç Muhtar Adayı Algan, “Mahallemizde yaşayan komşularımın desteğini ve oyunu istiyorum. Mahallemize hizmet etme yolunda tüm adaylara da başarılar diliyorum” dedi.

 Ali Algan Kimdir?

1983 Erzincan doğumluyu olan Ali Algan, 1985'ten beri Yayla Mahallesi'nde ikamet ediyor. Eğitim ve Öğretimini Tuzla Endüstri Meslek Teknik Lisesi Elektrik Elektronik Bölümün de tamamladıktan Sonra Çalışma Hayatına Atılan Algan evli ve iki çocuk babası…