Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, Tuzla İlçe Teşkilatını, yeni yaptırılan teşkilat binasında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, partisinin Tuzla İlçe Başkanlığını ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanlığına yeni atanan Gökhan Özkan ve yönetim kurul üyeleriyle bir araya gelen İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, ilçe binasını yeni yerinde inceledi.

Çalışmalarla ilgili kısa bir açıklama yapan ilçe bakanı Gökhan Özkan “Ülkemizde yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle ve Ramazan ayı münasebetiyle ilçe başkanlığı olarak erzak kolilerimizi yönetim kurul üyelerimizle birlikte hazırlayarak dar gelirli ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalıştık. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlçe Başkanlığı olarak belirlediğimiz konum itibariyle en kısa zamanda tamamlayıp ilçe binamızın açılışını da yapacağız” dedi.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, ziyaret ettiği Tuzla İlçe Başkanlığı binasında yaptığı değerlendirmede “Öncelikle Tuzla İlçe Başkanımız Sayın Gökhan Özkan ve ekibini yaptıkları çalışmalardan dolayı canı gönülden kutluyoruz. Kendilerini yaptıkları çalışmaları yakından takip etmekteyiz. İlçe binamız hazır. Dinamik heyecan dolu teşkilatımızla Tuzla’nın geleceğinde aktif rol oynayacağız” dedi.