Önceki gün yaptırdığı test sonucunda coronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya destek vermek için evinin önüne gelen meclis üyeleri açtıkları pankartla ilginç görüntüler oluşturdular. Meclis üyelerinin maskesiz olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Cami Mahallesinde ikamet eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, önceki gün halsizlik şikâyeti sonrasında yaptırdığı coronavirüs testinin pozitif çıkması sonucunda kendini evinde izole etmişti.

İkamet ettiği evinin önüne gelen AK Parti Tuzla Belediyesi Meclis üyelerinden Erkan Hancı, Türel Ağyol, Barış Cin ve ilçe yöneticisi yaptırdıkları pankartla, başkan Yazıcı’ya ve muhaliflere ilginç mesajlar verdi.

Meclis üyeleri Erkan Hancı, Türel Ağyol, Barış Cin, ellerinde tuttukları “Sen ne mikroplar yendin. Bu mikrop ne yapar sana” yazılı bir pankartla sevgi gösterisinde bulunmaları ilginç görüntülere sahne olurken, meclis üyelerinin maskesiz olmaları ise dikkatlerden kaçmadı.  

Başkan Yazıcı teşekkür etti

Evinin önünde açtıkları pankartla başkan Yazıcı’ya destek veren AK partili meclis üyelerine sosyal medya hesabından teşekkür eden Yazıcı, şu ifadeleri kullandı:
“Meclis üyesi Erkan, Türel ve Barış ile ilçeden İlyas kardeşimiz moral vermek için yaptıkları sürpriz beni çok duygulandırdı Kavuşturulmuş eller Gerçi bu virüs ama hem mikroplara hemde virüslere karşı ülke ve millet olarak mücadele edeceğiz. Var olun”

ÖZEL HABER / www.tuzlaistanbul.com / Haber Merkezi