Geçtiğimiz hafta içerisinde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından İstanbul İl Başkanı olarak göreve getirilen Sertel Selim’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

MHP Tuzla İlçe başkanı olarak göreve geldiği günden itibaren yönetimiyle birlikte yaptığı saha çalışmalarıyla adeta göz dolduran Tuzla’nın başarılı genç siyasetçisi Aslan Ali Baş, İlçe Teşkilatıyla birlikte İstanbul İl Başkanı Sertel Selim’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Ziyaretleriyle ilgili gazetemize kısa bir değerlendirme yapan MHP Tuzla İlçe Başkanı Aslan Ali Baş şu ifadelere yer verdi:

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına, Bilge Lider Türkmen Beyimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin uygun görmesiyle atanan, tecrübesi ve teşkilatçılığı su götürmez bir gerçek olan Sayın Sertel Selim başkanımızı Teşkilatımızla birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi arz ettik. Necip Milletimizin beka meselesi olan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesi kıymetli talimatlarını aldık. Kendilerine ve Değerli İl yönetim Kurulumuza, şahsıma ve Tuzla Teşkilatımıza göstermiş olduğu muhterem misaferperliklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum. Dava arkadaşlarımızla birlikte büyük bir aşk ve şevkle partimizin başarısı için gece gündüz demeden her eli sıkarak yorulmadan çalışacağız” dedi. 

Haber Merkezi / www.tuzlaistanbul.com / Yalçın YILDIRIM