Tarihi ve turistlik gezi için 8 yüz kişilik grup sabahın erken saatlerinde Tuzla sahilde buluştu. MHP İstanbul İl Yönetim Kurul Üyesi Tamer Çakıroğlu, MHP Tuzla İlçe Başkanı Aslan Ali Baş, Kadın Kolları Başkanı Fatmanur Gündoğdu, ilçe yöneticilerin yanı sıra çok sayıda kadın kolları üyesi bir araya geldi.

Kadın Kolları Tarafından düzenlenen 'Bursa Gezisi' için olanak sağlayan MHP Tuzla İlçe Başkanı Aslan Ali Baş, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Tuzlamızın her sokağını ziyaret ediyor bazen dertleniyor, bazen dertleşiyoruz. Bu güzel organizasyonun amacı, en kıymetlilerimize başını bir ülkücünün çektiği unutmayacakları bir anı yaşatmak. Tarihi öneme sahip Bursa gezimizi aylar öncesinden planlamıştık. Ancak gerek ülkemizi gerekse İslam âlemini yasa boğan elim hadiseler ve olumsuz hava şartları nedeniyle bugüne nasip oldu. Her zaman söylediğimiz gibi “Bizim Tuzla’ya Bakışımız Siyasetin Ötesindedir.” Asıl amacımız şu an burada sağladığımız birliktelik ve muhabbeti siyasetin ötesine taşımaktır. Her birinize katılımlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun.

MHP Tuzla Kadın Kolları Başkanı Fatmanur Gündoğdu, koordinesinde 16 otobüs ile yola çıkan 8 yüz kişi Bursa’da tarihi ve turistik yerleri ziyaret edecekler.