Mühürlü Döner Restorand farklı bir tat ve kaliteli hizmet’ anlayışı ile önceki gün yoğun bir katılımla Tuzla Evliya Çelebi Mahallesinde hizmete açıldı. Büyük Ustaları bünyesinde barındıran “Mühürlü Döner”  40 kişilik profesyonel ekibiyle Tuzla’ya ‘MÜHRÜ’nü vuracak.  

HABER / Yalçın Yıldırım / www.tuzlaistanbul.com
İşletmeciliğini İş İnsanı Mehmet Tahir Yılmaz’ın yaptığı Evliya Çelebi Mah. Şinasi Dural Cad. No 59 Tuzla Ticaret Merkezinde bulunan Mühürlü Döner’in açılışına AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanı Resul Kılıç, İYİ Parti Tuzla İlçe Başkanı Opr. Dr. İhsan Önder Albayrak, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda davetli katıldı. 

Mühürlü Döner Sahibi Mehmet Tahir Yılmaz, açılış sonrasında yaptığı değerlendirmede şunlara değindi. Tahir Yılmaz “35 yılı aşkın bir süre ile inşaat sektöründe yaşadığımız tecrübeler bize kaliteden asla taviz verilmeyeceğini öğretti. Şimdi bu öğrendiğimiz kalite anlayışını gıda sektöründe siz değerli müşterilerimizin damak tatları için "Mühürlü Döner" markası ile göstereceğiz. Lezzet yolculuğumuza Tuzla'da 2 katlı geniş ferah ve huzuru bir ortamda başladık. Sıcak mekânımızda, güler yüzlü personelimiz ile değerli konuklarımızı ağırlamaktan keyif duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz” diyerek, profesyonel kadromuzla “Lezzeti Sanatla Mühürledik” dedi.