Tuzla Su Ürünleri Kooperatifi yerleşkesinde düzenlenen “Yaza Merhaba Kahvaltı” programına, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Hakan Çeçen, Kürşat Kaşıkçı, MHP İl Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayları Nevzat Ünlütürk, Şahin Gürz, Suat Altunkaynak, Erdem Doğruer, İlker Çakıroğlu. AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Talha Tayfur, MHP Tuzla İlçe Başkanı Arslan Ali Baş, Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Halit Yıldırım katılım sağladı. 

Kahvaltı davetine katılanlara teşekkür eden MHP İstanbul İl Yönetim Kurul Üyesi Tamer Çakıroğlu, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı;

Kıymetli dostlarım, İyi ki buradasınız İyi ki yanımdasınız. Kendimi bildim bileli sizlerleyim, acı, tatlı her günümde yanımda olan sizlersiniz. 30 seneden bu yana merhaba ettiğim, birlikte güldüğüm, birlikte yas tuttuğum biricik ailem yine yanımdasınız. 35 yıldan bu yana semtime, Tuzla’ya kendini adamış bir kardeşinizim. Nerede ise 6 yıldır buraya Su Ürünleri Kooperatifine mesaimi veriyorum. Dışarıda büyük bir ailem var ama burada da sıkı bir bağım, ailelerim var. Burada yaklaşık 500 kişi çabalıyoruz. Her birinin çalışanları var. Onlar ve onların ekmek verdikleri ile birlikte Tuzla’da yaklaşık 40-50 bin nüfusumuz var. Bu büyük ailemle ve siz değeri dostlarımla bir arada olmak büyük mutluluk. Hepinize katılımınız nedeniyle ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” 

Başkan Çakıroğlu: “Acı, tatlı her günümüzde birlikteyiz”

Kıymetli dostlarım, değerli amcalarım, abilerim, elleri öpülesi teyzelerim, analarım, ablalarım, kendi güzel, yüreği güzel kardeşlerim; iyi ki buradasınız. İyi ki yanımdasınız. Hoş geldiniz, onur verdiniz. Kendimi bildim bileli sizlerleyim, acı, tatlı her günümde yanımda olan sizlersiniz. 30 seneden bu yana merhaba ettiğim, kâh birlikte güldüğüm, kâh birlikte yas tuttuğum ama zorlukta, mutlulukta ve her koşulda omuz omuza verdiğim biricik ailem yine yanımdasınız.” 

Başkan Çakıroğlu: “Biz çok büyük bir aileyiz”

Tuzla Su Ürünleri Kooperatifinin sayısal olarak çoğunluğuna ve yanı sıra kooperatifteki birlik ve beraberliğe vurgu yapan Başkan Çakıroğlu, sözlerine şöyle devam etti; “35 yıldan bu yana semtime, Tuzla’ya kendini adamış bir kardeşinizim. Nerede ise 6 yıldır buraya Su Ürünleri Kooperatifine mesaimi veriyorum. Dışarıda binlerce ailem var. Artık burada da öyle bir bağım, ailelerim var. Bakınız burada yaklaşık 500 kişi çabalıyoruz. Her birinin çalışanları var. Onlar ve onların ekmek verdikleri ile birlikte Tuzla’da yaklaşık 40-50 bin nüfusumuz var. Anlayacağınız biz çok büyük bir aileyiz." Diyerek sözlerini tamamladı.

Programda çocuklar da unutulmadı!

Açık havanın keyfini yalnızca büyükler değil, çocuklar da çıkardı. Herkesin düşünüldüğü programda çocuklar için de palyaçolar getirildi. Yanı sıra dondurmalar ve patlamış mısırlar ile çocuklar Pazar gününün keyfini çıkardı.

www.tuzlaistanbul.com HABER MERKEZİ / Yalçın Yıldırım