“Muhatabınız ben değilim. Ben atanan adamım”

Tuz-yap A.Ş Yönetim Kurul Başkanı İsmail Demiray’dan gazetemize çok özel açıklamalar. Demiray “Sorularınızın muhatabı ben değilim. Ben atanan adamım. Gazetelere manşet olacaksa, bu adam ben değilim” demesi yine Tuzla Gündemini değiştirecek.
İsmail Demiray ‘Ne demek istedi? Sorulan sorulara neden? Kaçamak cevaplar verdi? Detaylarıyla www.tuzlsiatnbul.com adresinde.   

Tuz-yap tarafından Tuzla Şifa Mahallesinde milyarlarca lira harcanarak yapılan ve daha sonra neredeyse kepenklerini kapatacak hale gelen Şifa Park Avm’nin içler acısı halini bilindiği gibi  www.tuzlaistanbul.com manşetine taşımıştı.

Gazeteci Yıldırım: Sorulan? Sorulara, Cevap istemişti…
www.tuzlaistanbul.com Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Yıldırım, Milyonluk Batak Şifa Park Avm’nin neden bu duruma geldiğini araştırmış ve gözler önüne sermişti. Gazeteci Yalçın Yıldırım, Belediye Kuruluşu olan Tuz-yap A.Ş Yönetim Kurul Başkanı İsmail Demiray’a bir takım sorular sormuş ve cevaplamasını istemişti.
Demiray “Muhatabınız ben değilim. Ben atanan adamım”
Tuz-yap Yönetim Kurul Başkanı İsmail Demiray’dan Gazetemizin Sahibi Yalçın Yıldırım’a gelen görüşme talebi üzerine görüşme sağlanmış ve ilginç detaylar da bulunmuştu.
Gazetemize özel açıklamalarda da bulunan İsmail Demiray “Bir sürü soru sormuşsunuz. Sorduğunuz soruların muhatabı ben değilim. Tuz-yap Tuzla Belediyesi Kuruluşudur. Bende Tuz-yap Yönetim Kurul Başkanıyım. Anlayacağınız üzere, ben atanan adamım. Bizlere ne görev verildiyse onu yerine getirdik. Muhatabınız ben değilim”…

Haberin detayları gelecek…