Coronavirüs salgını ve Ramazan ayı dolayısıyla Tuzla’nın mahallelerinde belirlenen yardıma muhtaç ve dar gelirli vatandaşlara erzak yardımında bulunmak için çalışmalar yapan Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan ve ilçe yönetimi, tanışmak ve selam vermek için çat kapı uğradıkları Tuzla Aydınlı Mahalle Muhtarı Nevzat Özsoy’un, muhtarlık binasına girmelerine izin vermediği ve nezaketsiz davranarak ağıza alınmayacak konuşmalar yaptığı iddia edildi.

Konu ile ilgili telefonla ulaşmaya çalıştığımız Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan, konunun doğru olduğunu beyan ederek şunlara değindi.
İlçe başkanlığına atandıktan sonra yeni yönetim kurul üyeleriyle birlikte yaptığımız mahalle çalışmaları sırasında, yeni atandığımızı ve tanışmak için Aydınlı Mahalle Muhtarlığını ve Muhtar Nevzat Özsoy’u ziyaret etmek istedik. Muhtarlık önünde Muhtar bey “Sizin amacınız Erdoğan’ı düşürmek. Hükümeti devirmek. Davutoğlu ne yapmak istiyor? Ali Babacan ne yapmak istiyor? Sizler ne yapmak istiyorsunuz? Madem parti kuracaktınız ikiniz neden birleşmiyorsunuz? Sizi tanımıyorum tanışmakta istemiyorum. Sizlerin ziyaretini kabul etmiyorum. Sizi de içeri almayacağım. Buradan gidin…”

Gökhan Özkan: “Tam anlamıyla nezaketsizlik”
Sözlerine devam eden İlçe Bakanı Özkan, Sayın muhtara “Sizler siyasi parti temsilcisi değilsiniz? Aydınlı Mahalle Muhtarlığı da siyasi bir yer değil. Bu yaptığınız nezaketsizlik. Sizlerin bu davranışınızı da yaptığınız bu büyük kabalığı ve nezaketsizliği de herkese söyleyeceğimi bilmenizi istiyorum” dedikten sonra arkadaşlarımızla birlikte o alandan ayrıldık.”

www.tuzlaistanbul.com / ÖZEL HABER / Yalçın Yıldırım