Kemal Kabadayı’nın elleriyle hazırladığı burgerler, artık her ilde burger sevenlere ulaşacak. Ünlü Şef Kemal Kabadayı, oldukça iddialı olduklarını söylüyor ve ekliyor, “Alışık olduğunuz bütün burger tatlarını unutun. Kabadayıburger bambaşka” diyor. 

Ekmeklerinin bile müşterilere özel hazırlandığını belirten Kabadayı, “Müşterimizin damak zevkine hitap edecek şekilde zerdeçallı ekmek üretiyoruz. Etlerimiz yüzde yüz helal ve Gıpta Et ürünlerini kullanıyoruz. Soslarımızı da kendimiz üretiyoruz. Kabadayı burgerlerimizin iç malzemeleri ise iddia ediyorum hiç bir yerde bulamayacağınız kadar eşsiz ve doyurucu. Müşterilerimize arzularına göre 16 ayrı çeşit Kabadayıburger sunuyoruz.” diye konuştu. 


Kabadayı, yerli burgerde ilk hedeflerinin Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmak olduğunu söylerken bir sonraki hedeflerinin de dünyaya açılmak olduğunu belirtiyor. 

Kabadayı Burger’in Vizyon Ve Misyonu

Kabadayı Burger’in kurucusu Kemal Kabadayı, yemek yapma sevdasına dedesinin düğünlerde yemek yapmasıyla başladı. Kabadayı’nın profesyonel aşçılık hayatı ise Borsa restoranlarda İtalyan mutfağı üzerine çalışmasıyla başladı. Daha sonra Çırağan Sarayı’nda, Coco Clementine, ünlü gece kulübü Sortie’de şeflik yaptı. Ataşehir ve Beylerbeyi Delfino’da da danışmanlık yaptı. Birçok firmaya da menü danışmanlığı ve mutfak kurulumu yapan Kabadayı’nın yirmiye yakın TV programı var. Çeşitli firmalarda reklam tanıtım yüzü olarak çalıştım hala da firmalarla reklam yüzü olarak çalışmalara devam ediyor. Yarışmalarda da jüri üyeliği yaptı.

MİSYON:
Kabadayı Burger, kendi reçetelerini doğal ürünlerle lezzetli ve sağlıklı bir şekilde üretiyor. Amaçları, kalite standartlarını yüksek tutarak müşterilerimize sağlıklı ve leziz ürünler sunmak. Kabadayı Burger, pandemi İle birlikte de fast food'un rağbet görmesiyle bu alana yöneldi.

VİZYON:
Kabadayı Burger’in misyonu, çağımızın beslenme alışkanlığı olan fastfood’u; çağdaş ve geleneksel yöntemleri kullanarak şubeler aracılığıyla hem ülke içinde hem de ülke dışında geniş kitlelere ulaştırmak. Bununla ilgili arge çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.