Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın, vaatleri ve görüşlerinin halk nezdinde karşılık bulması sonrasında, il ve ilçe belediye başkan adaylarının çalışmalarına yönelik yapılan çirkin saldırılar devam ediyor. 

YRP Tuzla Belediye Başkan Adayı İbrahim Gökay, sürekli ve zaman aralığı göz etmeksizin, kişi veya kişilerce pankartlarının parçalandığını ve kesildiğini söyleyerek adeta çileden çıktı.

Son günlerde seçim çalışmalarında partisine, şahsına ve meclis üyesi adaylarına yönelik, ‘bazı siyasi parti temsilcileri tarafından mobbingler uygulandığını’ belirten açıklamalarda bulunan, Tuzla Belediye Başkan Adayı İbrahim Gökay, bu sefer de bayrak ve bez afişleriyle ilgili gündem olacak bir video yayınladı. Gökay “Bu afişleri keserek seçim kampanyası kazanılır mı? Gönüllere girmedikten sonra siz neyin savaşını veriyorsunuz?” dedi.

İşte Gökay’ın o videosu:

"Sürekli ahlaklı ve nezaket kuralları içerisinde bir yarışma istememize rağmen, maalesef bu iş anlaşılamıyor.

Gördüğünüz gibi yerinden kesilmiş. Bu bir milli servettir. Bizim sokağa atacak bir tek TL’miz yok. Tüm arkadaşlar evindeki ve cebindeki çocuğunun boğazından kestiği küçük küçük paraları burada biriktirerek seçim kampanyasına harcadığımız paradır.

Bizim afişimiz kesilip yerine diğer partilerin afişi asılıyor. Ertesi gün yine afişledik ama onunda son durumu malumunuz…

Tekrar sesleniyorum! Ahlak bu işin neresinde? Milli servet bu işin neresinde? Bu afişleri keserek seçim kampanyası kazanılır mı? Gönüllere girmedikten sonra siz neyin savaşını veriyorsunuz..."