YRP 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nda yer aldı ama 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere tek başına girecek.

Yeniden Refah Partisi, İstanbul’da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ’ne katılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve ilçe belediye başkan adaylarının önceki gün tanıtımını yaptı.

Bölgemizde ve Tuzla’da yerel seçim sürecinin yükselen partileri arasında yer alan Yeniden Refah Partisi Tuzla’da, İnşaat Mühendisi İbrahim Gökay ile seçmenin karşısına çıktı. 30 yıllık kamu tecrübesini seçmenle paylaşan Tuzla Belediye Başkan Aday İbrahim Gökay’a, her geçen gün teveccüh artmaya devam ediyor.

Yapılan toplantılar ve ziyaretler kapsamında vatandaşla bir araya gelen ve olumlu tepkiler alan Gökay, “Biz Tuzla için varız. Milli Görüş belediyeciliğin zamanı geldi ve Tuzla Belediyesi’ni alacağız” ifadelerini kullandı.

1962 İstanbul’un Üsküdar doğumlu olan Gökay, İlk ve Orta eğitimini İstanbul Fatihte, lise eğitimini İstanbul Eyüp’te, yükseköğretimini Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. 26 yıllık kamu tecrübesinde Kartal, Pendik ve Tuzla belediyelerinde idarecilik görevlerinde bulundu. Gökay, evli ve 2 çocuk babasıdır.