Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz ve İstanbul İl Başkanı Mustafa Doğan’ın, da katıldığı genişletilmiş ilçe toplantısı sonrasında, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için, Tuzla’dan seçim startını verdiklerini açıkladılar.

Yalçın YILDIRIM / Tuzla İstanbul Gazetesi

Geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Tuzla İlçe Başkanı olarak göreve atanan İş İnsanı İbrahim Gökay ve ilçe teşkilatı çalışmalarını hızlandırdı.

Dün akşam saatlerinde İlçe Başkanlığı binasında düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ toplantısında, YRP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, İstanbul İl Başkanı Mustafa Doğan, Tuzla Kurucu İlçe Başkanı Yusuf Kazım Gerçik, Mustafa Kıran, Serdar Sabuncu, İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Mert ve çok sayıda teşkilat mensubu partili bir araya geldi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği genişletilmiş toplantıda birer konuşma yapan Altınöz, şu ifadelere yer verdi:

Biz makam ve rakam öncelikli siyaset yapan bir parti değiliz. Biz makam almadık. Genel Başkanımız istişareye en çok açık olan bir insan. Bizim derdimiz ülkenin menfaatlerine yönelik, her türlü hizmetlerin yapılmasıdır. İyi olan işlere destek olmaya devam edeceğiz. İktidarı eleştiriyorum çünkü ülkenin kalkınmasını isterim. Biz uyarılarımızla ve kardeşlik vazifemizi yerine getiriyoruz. Biz ittifak içerisinde yanlışlıklar varsa onları uyarıyoruz. Bu vesileyle yaklaşan yerel seçim startımızı Tuzla’dan veriyoruz. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde tüm il ve ilçelerde kendi adayımız ve parti logomuzla seçimlere girip, halkımıza milli görüş belediyeciliğini buluşturacağız. ” ifadelerini kullandı.